שירותים בינלאומייםשירותים לעסקים שירותים ומוצריםבנק הדוארדואר שליחיםהשירות הבולאימודיעיןחנות
דף הבית של דואר ישראל  
العربية English  
חיפוש באתר
 
     
 
הודעות לעיתונות חזור >>
הודעה מספר: 934
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך: 11/11/2018

לקראת חגי הקניות הבינלאומיים:הכי בטוח לשלם עם כרטיסי נטענים של בנק הדואר כרטיס ויזה מט"ח נטען דולרי בשיתוף ויזה

או מאסטרקארד טעון בשלושה מטבעות: אירו, שקל וליש"ט מבצע מיוחד בנובמבר:

שליח חינם עד הבית למזמינים את הכרטיסים הנטענים באתר החברה

לקראת חגי הקניות הבינלאומיים בנובמבר ובדצמבר, יוצאת חברת דואר ישראל במבצע, ומציעה כרטיסי מט"ח נטענים ומשולמים מראש של בנק הדואר, עם שליח חינם עד הבית. במהלך כל חודש נובמבר ניתן להזמין באתר דואר ישראל www.israelpost.co.il כרטיסי מט"ח נטענים של ויזה או של מאסטרקארד העולמית ולקבל אותם באמצעות שליח חינם עד הבית. עלות הכרטיס 45 שקל להנפקה ראשונה. המבצע עד 30 בנובמבר 2018.

אבי בלו, מנהל בנק הדואר, מסר "ככל שהסחר המקוון מתפתח, אנו רואים גידול גם ברכישת הכרטיסים הנטענים. כרטיסי המט"ח הנטענים מאפשרים רכישות בכל אתרי הסחר המקוון הישראליים והבינלאומיים, באופן קל, נוח ובטוח וללא חשש מהונאות. הכרטיסים הנטענים מאובטחים ומאפשרים שליטה מלאה בהוצאות, ולכן מתאימים מאוד לבני נוער וצעירים המשתמשים בכרטיס הנטען כתחליף לכרטיס אשראי, כאשר הכרטיס משמש אותם לרכישות באתרים בינלאומיים באופן עצמאי וללא חשש שלהם או של הוריהם לחריגה בתקציב."

לדבריו, "בנק הדואר מציע שני סוגי כרטיסי מט"ח נטענים – כרטיס נטען דולרי בשיתוף ויזה העולמית, וכרטיס נטען מבית מסטארקארד העולמית הכולל 3 סוגי מטבעות: אירו, שקל וליש"ט. הכרטיסים מאפשרים תשלום באתרים השונים לפי המטבע הרצוי, לרכישות באינטרנט או לרכישות בבתי עסק ארץ ובחו"ל ומאחר והם אינם מחוברים לחשבון בנק, הרי שהם הבטוחים ביותר לקניות".

מסקר שערכה חברת דואר ישראל בתחילת 2018 באמצעות 'מכון שילוב 'I2R' במדגם מייצג בקרב בני הנוער היהודיים באוכלוסיה, עולה כי גיל הקניה הממוצע באינטרנט של בני נוער הוא 14, כאשר 17% מבני הנוער שקונים ברשת הם מתחת לגיל 12. עוד נמצא, כי מעל 70% מבני הנוער נעזרים באחד ההורים או האחים, על מנת לבצע את התשלום בעת הזמנה באתר מחו"ל.

כרטיסי המט"ח הנטענים של בנק הדואר מיועדים ללקוחות כל הבנקים ומשמשים לרכישות בטוחות באינטרנט, בטלפון ובמיליוני בתי עסק בחו"ל, המכבדים כרטיסי ויזה או מאסטרקארד. הכרטיסים מאפשרים הטענה עד 20 אלף שקל, הם בתוקף ל-5 שנים ומאפשרים בנוסף גם משיכת מזומנים במכשירים אוטומטיים ברחבי העולם. הכרטיסים כאמור אינם מקושרים לחשבון בנק, ולכן אינם חושפים להונאות את פרטי חשבון הבנק של הרוכשים באתרים. במקרה של גניבת הכרטיס, הכסף מאובטח ויוחזר ללקוח.

לאחר רכישת הכרטיס שעלותו 45 שקל והטענתו בפעם הראשונה, הוא ניתן לטעינה חוזרת רב פעמית בסניפי הדואר בתשלום בשקלים או במט"ח (על פי סוג הכרטיס). טעינה חוזרת של הכרטיס בשקלים למטבע זר מומרת לשערי ההמרה של בנק הדואר וכרוכה בעמלה של 0.8% מסכום הטעינה (מינימום 7 ₪) ועלות עמלת טעינה בשקלים למטבעי שקלי הינה 2%. ניתן לטעון את הכרטיסים באמצעות סניף הדואר בתשלום מזומן ובכרטיס אשראי, או באמצעות העברה בנקאית לכרטיס ללא צורך להגיע לסניפי הדואר.

ניתן לרכוש את כרטיסי המט"ח הנטענים באתר החברה וב 700 הסניפים והסוכנויות ברחבי הארץ. מבצע שליח עד הבית חינם ימשך עד סוף נובמבר למזמינים כרטיסי מט"ח באתר דואר ישראל בלבד.הודעה מספר: 933
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך: 09/10/2018

שר התקשורת ח"כ איוב קרא ומנכ"ל דואר ישראל, דני גולדשטיין ערכו סיור ביישובי עוטף עזה

על מנת לבחון מקרוב את איכות שירותי הדואר באזור

שר התקשורת, ח"כ איוב קרא ומנכ"ל דואר ישראל, דני גולדשטיין ערכו סיור ביישובי עוטף עזה ביום חמישי על מנת לבחון מקרוב את איכות שירותי הדואר באזור.

במסגרת הסיור, נפגשו שר התקשורת ומנכ"ל דואר ישראל עם ראש העיר שדרות, אלון דוידי. דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל נתן סקירה על מצב שירותי הדואר בשדרות כאשר לאחרונה נפתחו סוכנות דואר וכן שני מרכזי מסירת חבילות ודברי דואר רשומים בעיר. לדבריו, שדרוג שירותי הדואר בעיר יימשך ובמסגרת זו תיבחן אפשרות להעביר את סניף הדואר מהאזור הישן לאזור החדש בעיר. בסיום הביקור בשדרות העניק מנכ"ל דואר ישראל בול אישי לראש העיר.

במסגרת סיורם במועצה האזורית חוף אשקלון, ביקרו יחד עם ראש המועצה, יאיר פרג'ון בנתיב העשרה שם סוכם כי ישופרו שירותי הבנקאות בדואר נע שפוקד את האזור וכן יונפק "בול שלי" במלאת 35 שנים לנתיב העשרה. בנוסף המכובדים ביקרו בקיבוץ כרמיה ובבאר גנים .בסיומו של הביקור ביישובי עוטף עזה, העניק מנכ"ל דואר ישראל בול אישי גם לראש המועצה האזורית, יאיר פרג'ון.

שר התקשורת, ח"כ איוב קרא אמר כי הוא רואה חשיבות רבה במתן שירותי דואר בכל עת לתושבי ישובי עוטף עזה והוא מברך על השיפור בשירותים אלו. "שירות איכותי ללקוחות עומד בראש מעייני ואני פועל בהתמדה על מנת ששירותי הדואר בכל הארץ ימשיכו וישתפרו לטובת אזרחי ישראל".

הודעה מספר: 932
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך: 12/09/2018

טסים לתאילנד, קנדה או קרואטיה בחגים? מעתה ניתן להזמין מגוון סוגי מט"ח ללא עמלות

בסניפי דואר ישראל ולקבל אותם ביום הטיסה בנתב"ג

בשורה ליוצאים לחו"ל, מעתה ניתן להזמין מגוון סוגי מט"ח מראש בסניפי דואר ישראל, ולקבל אותם רגע לפני הטיסה בנתב"ג. חברת דואר ישראל מרחיבה את שירותיה בתחום מטבע החוץ ,ומציעה לטסים לחו"ל להזמין מראש במאות יחידות הדואר מט"ח ממגוון של 27 מטבעות שונים, בשערים אטרקטיביים וללא עמלות. ניתן לאסוף את המט"ח לפני הטיסה לאחר ביקורת הדרכונים, בדלפק בנק הפועלים באולמות הדיוטי פרי בטרמינל 1 ו-3 בנתב"ג, לאורך כל שעות היממה.

בנוסף למטבעות הדולר, האירו והלי"שט, ניתן מעתה להזמין מראש במאות סניפי הדואר גם: זלוטי פולני, דולר אוסטרלי, לב בולגרי, ריאל ברזילאי, דולר קנדי, פרנק שוויצרי, יואן סיני, קורונה צ'כית, קורונה דנית, דולר הונג קונג, קונה קרואטית, פורינט הונגרי, דינר ירדני, יין יפני, וון קוראני, פזו מקסיקני, קורונה נורווגית, דולר ניו-זילנד, פזו פיליפיני, לאו רומני, רובל רוסי, קורונה שוודית, דולר סינגפור, באט תאילנדי, לירה טורקית, דולר טאיווני, ראנד דרום אפריקני. קבלת הכסף בנתב"ג מותנית בהצגת הקבלה המקורית מהדואר ובהצגת דרכון אישי.

אבי בלו, מנהל בנק הדואר אמר היום: "השירות החדש של דואר ישראל, מצטרף לסל השירותים הרחב שאנו מציעים לנוסעים לחו"ל במחירים המשתלמים ביותר כדוגמת המרת מט"ח, העברות כספים, כרטיסים נטענים (פריפייד) לטסים ליעדים שונים, כרטיסי סים גלובליים עם מספר ישראלי ועוד. מהלך זה מבטיח נוחות מרבית לצד ביטחון שהמטבע המבוקש אמין ובדוק וממתין לנוסעים בשדה התעופה".

עוד ציין בלו "בתקופת הקיץ וחגי תשרי אנו חווים גידול של 40% ברכישת מטבע חוץ בסניפי הדואר, כך שהשירות החדש באמצעותו ניתן לקבל את המט"ח שהוזמן בנתב"ג, חוסך זמן ומשתלם ללקוחות. הפרישה הארצית הרחבה של בנק הדואר מאפשרת לכל לקוח להגיע לסניף הקרוב אליו ולהזמין בו מט"ח במהירות ובנוחות". בנוסף ציין בלו "בשנה החולפת נחשפנו לצערנו למקרים בהם ישראלים נתפסו בחו"ל עם מט"ח מזויף, אותו רכשו במקומות לא בטוחים. אנו מציעים לנוסעים לחו"ל גם כרטיסים נטענים בדולרים או אירו וליש"ט, אותם ניתן לטעון עד 20 אלף שקל, ולעשות בהם שימוש נוח ובטוח במאות אלפי בתי עסק ברחבי העולם, לרבות הוצאת כסף בכספומטים ותשלום בתחנות דלק. כך ניתן להגדיר מראש את ההוצאות הרצויות ולא לחרוג מהן במהלך השהיה בחו"ל".

הודעה מספר: 931
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך: 26/08/2018

לקראת חגי תשרי ובעקבות החזרה לבית הספרחברת דואר ישראל צופה גידול של למעלה מ-10% בכמות החבילות וכ- 30% במשקל החבילות

 
שיוזמנו על ידי הציבור מול אוגוסט אשתקד בחודש אוגוסט ימסרו על פי התחזית כ- 4.7 מיליון חבילות במשקל כולל של כ-950 טון על מנת להקל על הנוסעים לחו"ל במהלך ספטמבר חברת דואר ישראל מודיעה כי תחזיר חזרה לחו"ל חבילות שלא יידרשו רק לאחר 21 יום תקופת החזרה לבית הספר וחגי ישראל שיחולו בתחילת חודש ספטמבר השנה, האיצו בציבור להקדים ולהזמין חבילות מחו"ל. על פי תחזיות דואר ישראל לחודש אוגוסט, יחול גידול של מעל ל- 10% במספר החבילות וצפי גידול של כ-30% במשקל החבילות הכולל מול התקופה המקבילה אשתקד. לשם השוואה באוגוסט 2017 הצרכן הישראלי צפוי להזמין 4.7 מיליון חבילות מול 4.2 מיליון חבילות באוגוסט אשתקד וגם במשקל צפוי לחול גידול ל-950 טון מול כ-700 טון באוגוסט שעבר. דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל, אמר "מתחילת חודש יולי אנו רואים גידול בכמות החבילות שהוזמנו על ידי הצרכנים בארץ, מגמה שממשיכה גם לתוך אוגוסט. אנו מייחסים זאת לחגי תשרי שחלים השנה מוקדם, תקופה בה יותר אנשים קונים בגדים לחג, כלי בית ומתנות. בספטמבר מתחילה עונת מעבר ואנו רואים שהאתרים הבינלאומיים החלו להציע בגדים ארוכים. בנוסף הפריים דיי של אמזון ומבצעי אתרי הסחר המקוון וההזמנות סביב החזרה לבית הספר סייעו בגידול בהזמנות. השנה אנו צופים גידול משמעותי בהזמנת פריטים גדולים וכבדים יותר מול אוגוסט שעבר כמו לדוגמא: שמיכות מעבר, סירים וכלי בית, מתנות, כריות ועוד. על מנת להקל על הנוסעים לחו"ל במהלך ספטמבר הוחלט שלא להחזיר חזרה לחו"ל חבילות שלא יידרשו לאחר 14 יום, אלא רק לאחר 21 יום". גולדשטיין ציין עוד, כי החברה נערכת לגידול בהזמנות לצד המיעוט בימי עבודה בחודש ספטמבר: עבודה במיון החבילות גם בימי שישי, בערבי חג ומוצאי שבת וחג; תגבור ההיסעים ליחידות; ויסות כח האדם ביחידות המיון השונות; הגברת הבקרה בשטח ועוד. כיום מציעה החברה 1,200 נקודות למסירת חבילות ודברי דואר רשום, מתוכם כ-500 בשיתוף רשתות ועסקים פרטיים מחוץ לדואר ברחבי הארץ. מרבית העסקים יהיו פתוחים בערבי חג ובחול המועד. בנוסף מציעה דואר ישראל בשיתוף "פז" אלפי אוטומטים בתשלום לאיסוף חבילות בכ-120 תחנות דלק "פז" ברחבי הארץ, מה שיאפשר איסוף חבילות בנוחות גם במהלך ספטמבר. בדואר ממליצים להיערך ולהזמין תור מראש בטלפון או באפליקציה בנייד. מומלץ בעת הזמנת המשלוח גם לציין מיקוד בן 7 ספרות (הנמצא באתר הדואר או באפליקציה בנייד), וכן מספר נייד לצורך משלוח הודעה בעת הגעת הפריט ליחידה.

הודעה מספר: 930
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך: 27/05/2018

לראשונה:בול כיפת ברזל ובול הצדעה למערך הסייבר יושקו באליפות העולם בבולאות "ישראל 2018"

 
חברת דואר ישראל והתאחדות בולאי ישראל יקיימו את אליפות העולם בבולאות בהשתתפות נציגים מ-50 מדינות ברחבי העולם

האליפות תיפתח בשבוע הבא בבנייני האומה בירושלים ב-27-31 במאי

בין הבולים אשר יוצגו במלאת 70 שנה למדינה: בול כיפת ברזל, בול הצדעה למערך הסייבר, 70 שנות מדינה בקומיקס ובקריקטורה, בול הצדעה ל-70 שנות חדשנות, לצה"ל בהצדעה ועוד

הכניסה חופשית

מדינת ישראל תארח בשבוע הבא את אליפות העולם בבולאות שתתקיים ב-27-31 במאי במרכז הקונגרסים הבינ"ל, בבנייני האומה בירושלים. מדובר באחד האירועים המרכזיים בעולם הבולאות בו ייקחו חלק נציגים של יותר מ-50 מדינות מובילות בעולם הבולאות, כמו ארה"ב, צרפת, גרמניה, ספרד, ברזיל, אוסטרליה וסין, אשר יציגו בתערוכה ממיטב האוספים של מדינתם. כמו כן יבחר "אלוף האלופים בבולאות", מבין 15 אספנים מרחבי העולם שכבר זכו במדליות זהב. אליפות העולם בבולאות אותה מארגנים התאחדות בולאי ישראל והשירות הבולאי של דואר ישראל, תהיה פתוחה חינם לקהל הרחב, ותתקיים בסימן 70 שנה למדינת ישראל.

את אליפות העולם בבולאות יפתחו שר התקשורת, ח"כ איוב קרא וראש העיר ירושלים, ניר ברקת, במעמד טאי פנג האין, נשיא איגוד הבולאות העולמי, וכן חזי צאיג, יו"ר דירקטוריון דואר ישראל, דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל, אלחנן שפירא, מנהל השירות הבולאי, והנהלת דואר ישראל.

שר התקשורת, ח"כ איוב קרא, אמר "כבוד גדול נפל בחלקה של מדינת ישראל לארח את אליפות העולם בבולאות, בשנת ה-70 למדינה. בולי ישראל תופסים מקום של כבוד ומקנים לנו יוקרה רבה בעולם. זוהי עוד דרך לגישור בין עמים, המאפשרת גם לצעירים ולנוער להכיר את התרבות שלנו ואת התרבות העולמית באמצעות עולם הבולים, ומהווה דרך נוספת לחשוף את צדדיה היפים של מדינת ישראל בפני העולם".

אליפות העולם בבולאות תשתרע על פני למעלה מ-2000 מ"ר, יוצגו כ-16,000 דפי אוסף על פני כ-1,000 מסגרות, בהם אוספי בולים נדירים במגוון צורות וגדלים, מודפסים על חומרים לא שגרתיים דוגמת ברזל, עץ ומשי; בולים תלת ממדיים, ובולים בהם הוסתרו מסרים סודיים; בולי תעמולה שעוררו מחאות דיפלומטיות, לצד בולי צדקה שתרמו לקידום מטרות נעלות ברחבי תבל; בולים שבעיצובם נעשו טעויות מצחיקות ומביכות, לצד בולים המתעדים מאורעות היסטוריים. בתערוכה יוצגו בולים אשר הונפקו לרגל 70 שנה למדינה בהם: גיליון המכיל 16 בולי כומתות המצדיע לצה"ל, גיליון 70 שנות ישראל בקומיקס בעיצוב המאייר הידוע והקומיקאי, מישל קישקה, בול ירושלים של זהב עם שירה של נעמי שמר, בול כיפת ברזל, בול הגנת הסייבר ובול הצדעה ל-70 שנות חדשנות. במקום ינתנו הדרכות מאורגנות על עולם הבולאות, כולל סדנת איור חינם לכל המשפחה של המאייר והקומיקסאי מישל קישקה שתתקיים ביום רביעי 30/5 בשעה 18:00-19:00.

אליפות העולם בבולאות "ישראל 2018" תתקיים במרכז הקונגרסים הבינ"ל - בנייני האומה בירושלים ב27-31.5 (יום א' בין השעות 20:00-14:00, ימים ב-ד' בין השעות 20:00-12:00, יום ה' בין השעות 18:00-12:00) הכניסה חופשית.

הודעה מספר: 929
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך: 12/03/2018

חברת דואר ישראל משיקה לראשונה בישראל כרטיס נטען רב מטבעי של בנק הדואר

 
הכולל שלושה מטבעות: שקל, אירו וליש"ט, ללא צורך בחשבון בנק הבשורה להורים: בני הנוער יכולים לבצע קניות בצורה מבוקרת בארץ ומאתרים בחו"ל. על פי סקר דואר ישראל - 92% מבני הנוער בגיל 14-18 קונים באינטרנט בסכום ממוצע של כ-127 שקל לקניה– מרביתם על חשבון ההורים

שר התקשורת, ח"כ איוב קרא: "בזמן שהבנקים בוחרים את לקוחותיהם וסוגרים סניפים, בנק הדואר הוא הבנק של כולם עם פרישת השירותים הפיננסיים הרחבה ביותר בישראל, הכוללת 700 סניפים בכל רחבי הארץ; במסגרת 'מהפכת קרא' והורדת יוקר המחיה, אפעל מול כל המשרדים כדי לסייע לאוכלוסיות החלשות ולהפוך את בנק הדואר לבנק חברתי אמיתי, המסייע בחינוך פיננסי לנזקקים".

חזי צאיג, יו"ר דירקטוריון דואר ישראל: "החזון שלנו הוא שבנק הדואר יציע מגוון שירותים בנקאיים ופיננסיים, לרבות אשראי ופיקדונות לכלל תושבי מדינת ישראל. הפכנו את בנק הדואר לחטיבה עסקית, ואנו משיקים כל הזמן מוצרים חדשים. אני מאמין שבנק הדואר יבצע בשנים הקרובות קפיצה נוספת עם הרחבת מגוון השירותים הפיננסיים, מה שיאפשר לנו להציע לכלל תושבי מדינת ישראל אלטרנטיבה מצוינת לבנקים".

דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל: "בנק הדואר מהווה חלק משמעותי וחשוב במרקם השירותים הרחב שחברת דואר ישראל מספקת כיום ללקוחותיה. מימוש החזון ייצר ערך משמעותי ללקוחות החברה בתחומי הסחר המקוון והקניות ברשת, תוך שילוב מגוון קהלים רחב לתוך הסביבה הגלובלית, המאפשרת את הורדת יוקר המחיה".

אבי בלו, מנהל בנק הדואר: "בנק הדואר הוא כיום השחקן המשמעותי ביותר בישראל בשוק הכרטיסים הנטענים. מתוך כמיליון כרטיסים נטענים בישראל, אנו שולטים בכ-70% מהשוק. זיהינו שלושה קהלי יעד מרכזיים לתחום הכרטיסים הנטענים: הורים לבני נוער הרוכשים ברשת, נוסעים לחו"ל המשתמשים בכרטיס כתחליף למזומן, והפלח המרכזי הינו של קרוב למיליון ישראלים, אשר חברות כרטיסי האשראי והבנקים אינם מנפיקים להם כרטיסי אשראי, ואנחנו רוצים אותם."

מעתה אפשר להשאיר את הארנק בבית ולהסתדר בלי חשבון בנק או כרטיס אשראי: חברת דואר ישראל מרחיבה את פעילות הכרטיסים הנטענים ללקוחות כל הבנקים ומציגה, לראשונה בישראל, כרטיס נטען (pre-paid) רב מטבעי אשר נטען בעד 20 אלף שקלים, בעזרתו ניתן לשלם בישראל ובאירופה - בשקלים, אירו ובליש"ט. מדובר בכרטיס נטען חדש, המצטרף לכרטיס השקלי ולכרטיס הדולרי של דואר ישראל, ללא צורך בחשבון בנק או בכרטיס אשראי. ניתן לרכוש את הכרטיס ולהטעין אותו בכל סניפי דואר ישראל, או להזמין באתר החברה (www.israelpost.co.il). מחיר הכרטיס הינו 45 שקל לחמש שנים.שר התקשורת, ח"כ איוב קרא, אמר היום: "בנק הדואר הינו הזרוע הפיננסית של המדינה והוא הבנק של כולם. בנק הדואר נולד מתוך מטרה לשרת את כל תושבי עם ישראל ולא רק את חלק מהאוכלוסיות. בזמן שהבנקים בוחרים את לקוחותיהם וסוגרים סניפים, חברת דואר ישראל מציעה את פרישת השירותים הפיננסיים הרחבה ביותר עם 700 סניפים בכל הארץ".

"בישראל קיימים כמיליון תושבים ללא כרטיס אשראי או חשבון בנק", אמר השר קרא, "ועדיין הם צריכים ללכת לסופרמרקט ולבצע קניות. במסגרת 'מהפכת קרא' והורדת יוקר המחיה, אני מתכוון לפעול מול כל המשרדים במטרה לסייע לאוכלוסיות החלשות ולהפוך את בנק הדואר לבנק חברתי אמיתי, אשר יסייע בחינוך פיננסי לנזקקים. כיום, למרות הגידול בשימוש בכרטיסי האשראי, לא חלה ירידה בשימוש במזומן ואני וחבריי לממשלה נלחמים בתופעה, בדומה לכל הממשלות בעולם הפועלות לצמצום המזומנים. זו הסנונית הראשונה - הכרטיס הנטען של בנק הדואר שמטרתו להקל על כמיליון תושבים שעד היום הבנקים וחברות כרטיסי האשראי לא רוצים. האנשים האלה יוכלו מעכשיו להסתובב ברחוב בראש מורם ולבצע את קניותיהם בסופרמרקט בדומה לכולם".

חזי צאיג, יו"ר דירקטוריון דואר ישראל, אמר היום: "חברת דואר ישראל עברה תוך שלוש שנים מהפכה עצומה, מחברה שנקלעה למשבר, לחברה בשינוי חיובי. החברה כיום ממוקדת עסקית בשלוש חטיבות מרכזיות – חטיבת הריטייל, בעלת עוצמות רבות הכוללת כ- 1,200 נקודות מסירה ברחבי הארץ וכ- 50 מיליון ביקורים בסניפי החברה, חטיבת הסחר המקוון, הכוללת שירותי סחר מקוון ישראלי, יבוא, יצוא ובלדרות וחטיבת הבנק המציעה סל רחב של שירותים פיננסיים ומשמשת גם כזרוע התשלומים של המדינה. רק בשנת 2017 בוצעו דרכנו 13.8 מיליון פעולות תשלומים למשרדי הממשלה, זאת בנוסף ל-3.6 מיליון פעולות ברב- קו עבור משרד התחבורה. בחצי השנה האחרונה הנפקנו 153 אלף רשיונות נהיגה, ובתוך פחות משנה הנפקנו 99 אלף רשיונות רכב ועוד היד נטויה".

"מאז כניסתי לתפקידי כיו"ר דירקטוריון החברה לפני כארבע וחצי שנים", אמר צאיג, "ראיתי בפיתוח בנק הדואר מנוע צמיחה אסטרטגי. הבנק הינו פלטפורמה פיננסית מצוינת וסינרגטית ליתר הפעילויות שלנו, כאשר החשיבות של בנק הדואר בתמהיל ההכנסות של דואר ישראל הינה עצומה ומהווה קרוב לרבע מהכנסות החברה עם כחצי מיליון חשבונות בנק. החזון שלנו הוא שבנק הדואר יציע מגוון שירותים בנקאיים ופיננסיים, לרבות מתן אשראי ופקדונות לכלל תושבי מדינת ישראל. כחלק מהמיקוד העסקי מינינו מנהל מקצועי לחטיבת בנק הדואר, אבי בלו, בעל ניסיון של שנים רבות כמנהל בכיר בבנק דיסקונט. הפכנו את בנק הדואר לחטיבה עסקית ואנו משיקים כל הזמן מוצרים חדשים. אני מאמין שבנק הדואר יבצע בשנים הקרובות קפיצה נוספת עם הרחבת מגוון השירותים הפיננסיים, מה שיאפשר לנו להציע לכלל תושבי מדינת ישראל אלטרנטיבה מצוינת לבנקים".

דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל אמר היום: "בתוך שלוש שנים ביצענו קפיצת מדרגה משמעותית בשיפור מגוון מדדי השירות בחברה. צמצמנו זמני המתנה, שיפרנו את איכות המיון ומסירת החבילות, הרחבנו את נקודות המסירה, העברנו פעילויות רבות לתחום הדיגיטל ואנו ממשיכים ומטפלים בשיפור השירות גם בתחומים נוספים. צעדנו כברת דרך ועברנו משלב ההבטחות לשלב ההוכחות".

עוד הוסיף גולדשטיין: "תחום הסחר המקוון הפך בשנים האחרונות למנוע צמיחה עסקי עבורנו. מסקר שערכנו לאחרונה עולה, כי מרבית בני הנוער קונים באינטרנט כבר מגיל 14, ומרביתם משלמים בכרטיסי האשראי של ההורים, יחד איתם או לבד. הכרטיס הנטען של בנק הדואר הוא הפתרון המושלם עבור בני הנוער והוריהם לרכישות בטוחות ברשת, תוך שליטה בהוצאות. כיום כ-60% מהשימושים בכרטיסים הנטענים של בנק הדואר הינם לקניות ברשת. הכרטיסים הנטענים מאפשרים להורים לשלוט בהוצאות של הילדים, באופן המאפשר גם לבני הנוער ליהנות מחוויית הקניה באינטרנט המתחילה בגיל צעיר".

לדברי גולדשטיין: "בנק הדואר מהווה חלק משמעותי וחשוב במרקם השירותים הרחב שחברת דואר ישראל מספקת כיום ללקוחותיה. מימוש החזון ייצר ערך משמעותי ללקוחות החברה בתחומי הסחר המקוון והקניות ברשת, תוך שילוב מגוון קהלים רחב לתוך הסביבה הגלובלית, המאפשרת את הורדת יוקר המחיה. אנו מציעים את הפתרון האולטימטיבי לקניות ברשת באמצעות הכרטיסים הנטענים של בנק הדואר בכלל ובאמצעות הכרטיס הנטען החדש, המושק היום, אשר הינו רב מטבעי וכולל שקל, אירו וליש"ט ומהווה פתרון לקניות ברשת, לצד שימושים נוספים".

אבי בלו, מנהל בנק הדואר אמר היום: "בנק הדואר הוא כיום השחקן המשמעותי ביותר בישראל בשוק הכרטיסים הנטענים, כאשר מתוך כמיליון כרטיסים נטענים בישראל, אנו מחזיקים בנתח של כ-70% מהשוק. זיהינו שלושה קהלי יעד מרכזיים לתחום הכרטיסים הנטענים: הורים לבני נוער הקונים ברשת, נוסעים לחו"ל המשתמשים בכרטיס כתחליף למזומן, והפלח המרכזי הוא קרוב למיליון ישראלים, שחברות כרטיסי האשראי והבנקים מסרבים לתת להם כרטיסי אשראי, ואנו רוצים אותם איתנו. אנו מציעים את סל הפתרונות הגדול ביותר לעם ישראל בהתאם לצרכיו, והכרטיס הנטען החדש הוא הפתרון המושלם לשלושת הקהלים גם לקניות בארץ וגם לקניות באירופה. לנוסעים לארה"ב או לשימוש דולרי אנו מציעים את הכרטיס הדולרי שהנפקנו בשיתוף ויזה העולמית."

לדברי בלו, "מאז המשבר הכלכלי העולמי בשנת 2008, הביקוש והשימוש בכרטיסים נטענים הלך וגבר. היקף השוק הוערך בשנת 2016 בכ-900 מיליארד דולר עם צפי צמיחה של פי 4, ל-3.6 טריליון דולר ב-2022 (לפי נתוני חברת המחקר AMR -Allied Market Research). עיקר השימושים בכרטיסים נטענים בעולם הינם משיכת מזומנים ורכישה בחנויות, לצד תשלומים לממשלה, לרבות העברת קצבאות לכרטיסים הנטענים. שימוש נוסף המגיע להיקפים דומים הינו השימוש בנסיעות לחו"ל וברכישות באינטרנט".

"הכרטיס הנטען החדש מבית מאסטרקארד הוא רב מטבעי וכולל שקל, אירו וליש"ט, תקף לחמש שנים ומאפשר לראשונה בישראל להטעין בכרטיס עד 20 אלף שקל. הכרטיס אינו מצריך שיוך לבנק או לחשבון בנק, ולכן מתאים ללקוחות כל הבנקים, לרבות לאוכלוסיות חלשות, מגזרים והורים לבני נוער המעוניינים לשלוט בהוצאות ילדיהם. הכרטיס הנטען החדש מאובטח, ומאפשר לקנות במאות אלפי עסקים בארץ ובאירופה, כולל בתחנות הדלק".

עוד אמר אבי בלו, "בנק הדואר מציע את הפתרון המשתלם ביותר לנוסעים לחו"ל הן בכרטיסים הנטענים והן בהמרות מט"ח. התקופה שלפני חג הפסח מאופיינת בביקושים גבוהים להמרות מט"ח לפני הנסיעה לחו"ל, ולקראת חג הפסח אנו יוצאים למשך חודש במבצע לנוסעים לחו"ל, ומציעים המרת מט"ח בהנחה של 3 אגורות ליחידת מטבע לרוכשים מעל 500 אירו, דולר או ליש"ט (ההטבה למשך חודש החל מ-12.3.18 ותימשך עד 12.4.18).

בימים אלה החברה יוצאת בקמפיין רדיו ודיגיטל ממוקד להשקת הכרטיס באמצעות משרד הפרסום גליקמן-שמיר-סמסונוב, שיפנה לקהלים שהוגדרו. המסר המרכזי בקמפיין יהיה "הכרטיס הנטען של בנק הדואר – הכרטיס ששומר על הכיס".

הכרטיס הנטען החדש של בנק הדואר: הפתרון המושלם לקונים בארץ ובאירופה בנק דיסקונט פועלים בנק לאומי מאסטרקארד נטען – בנק הדואר משויך לחשבון כן כן כן לא גיל מותר לרכישה 16 16 16 18 * דרכי טעינה אינטרנט, אפליקציה, סניף, טלבנק אינטרנט, אפליקציה, ישירות מהחשבון אינטרנט, אפליקציה, ישירות מהחשבון בסניף במזומן או בכרטיס אשראי, בהעברה בנקאית, באתר הבנקאות הביתית לבעלי חשבון בבנק הדואר סכום טעינה מרבי בכרטיס בשקלים 450 1,000 2,000 שקל 20,000 מקסימום משיכת מזומנים ביום בשקל 400 ללא 400 שקל 4,400 סכום מקסימלי לשימוש יומי 400 ללא 400 שקל/6,600

אירו1,500

כרטיס בינלאומי לא כן כן כן סוגי מטבעות שקלים שקלים שקלים שקלים/ אירו/ ליש"ט

* הוגשה בקשה למשרד התקשורת להורדת גיל רכישת הכרטיסים ל-16שנים.

מבצע אביב בבנק הדואר – 3 אגורות הנחה ליחידה מעל 500 דולר, אירו או לישט

שערי מכירה, מזומן

מטבע שער מכירה בנק הדואר עד 500 * בנק הדואר מעל 500 * בנק הפועלים בנק לאומי בנק דיסקונט דולר 3.55 3.52 3.56 3.5544 3.55 אירו 4.40 4.37 4.42 4.4139 4.4 ליש"ט 4.91 4.88 4.96 4.9348 4.93

שערי קניה , מזומן

מטבע שער קניה בנק הדואר עד 500 * בנק הדואר מעל 500 * בנק הפועלים בנק לאומי בנק דיסקונט דולר 3.39 3.42 3.39 3.3838 3.39 אירו 4.21 4.24 4.2 4.1996 4.18 ליש"ט 4.71 4.74 4.71 4.6941 4.69 * הסכום 500 מתייחס לסכום במטבע (500 דולר או 500 אירו או 500 ליש"ט). המבצע יערך בכל סניפי דואר ישראל החל מ-12.3-12.4

הודעה מספר: 928
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך: 13/12/2017

חברת דואר ישראל תרחיב את פעילותה התפעולית במודיעין כחלק מהיערכותה להתפתחות הסחר המקוון:

חתמה עם 'מגה אור' על הסכם לשכירות כ-30 אלף מ"ר באזור התעשייה במודיעין למשך כ-25 שנים

חברת דואר ישראל הודיעה על חתימת הסכם עם חברת הנדל"ן 'מגה אור', לאחר אישור דירקטוריון החברה, במסגרתו תשכור כ-30 אלף מ"ר באזור התעשיה במודיעין בשכירות לטווח ארוך. השטחים, אשר יושכרו במקום לצורך משרדים ושטחים לוגיסטיים, יתווספו למרכז הסחר המקוון המשתרע במקום על פני כ-13 אלף מ"ר, ומושכר אף הוא מחברת מגה אור, שזכתה במכרז פומבי לפני כשנה וחצי. בסה"כ יכלול המקום כ-43 אלף מ"ר אשר יושכרו למשך כ-25 שנה. החברה תשלם דמי שכירות חודשיים בסך 35 שקל לכל מ"ר מהשטח הבנוי של המפלס התחתון, 17 שקל לכל מ"ר משטח הגלריות במפלס התחתון ו-38 שקל לכל מ"ר מהשטח הבנוי של המשרדים. את העסקה ליווה מטעם חברת דואר ישראל עו"ד דני הרינג, ממשרד שטיינמץ-הרינג-גורמן ושות.

בשנה האחרונה מוביל מנכ"ל דואר ישראל, דני גולדשטיין, תוכנית אסטרטגית כוללת לחיסכון בהוצאות, תוך התייעלות תפעולית כוללת בתחום הנדל"ן. בבעלות חברת דואר ישראל מאות שטחי נדל"ן במיקומים מרכזיים ברחבי הארץ, כאשר מטרת המהלך הנוכחי, היא כינוס שטחי נדל"ן תחת קורת גג אחת, והקמת קריה דוארית, תוך חיסכון של עשרות מיליוני שקלים בהוצאות תפעול, שכר דירה, בהוצאות ניקיון, חשמל, מים וארנונה במהלך השנים. במסגרת העסקה עם חברת 'מגה אור', תצמצם החברה כ-30 אלף מ"ר ברחבי הארץ, אשר יועברו למודיעין בשנים הקרובות, לרבות מטות החברה בתל אביב ובירושלים, ומערך מיון המכתבים הארצי בתל אביב. המפלס התחתון צפוי להימסר במהלך שנת 2018 ושטחי המשרדים במהלך שנת 2019.

מרכז הסחר המקוון במודיעין שנפתח בסוף אפריל האחרון הוקם כחלק מהיערכות החברה לגידול העצום בהזמנת חבילות מחו"ל. עד סוף שנת 2017 תחלק כ-60 מיליון חבילות בישראל, כאשר מרכז הסחר המקוון במודיעין ערוך ללקט ולמיין עד 100 מיליון חבילות בשנה. הרחבת המקום תאפשר הוספת ופיתוח שירותים לוגיסטיים נוספים בתחום הסחר המקוון לרבות אחסון וליקוט מוצרים.

מגה אור עוסקת בייזום וניהול של נדל"ן מניב בתחום המרכזים המסחריים והלוגיסטיים. החברה נסחרת לפי שווי של 1.27 מיליארד שקל. נכון לסוף יוני 2017, לחברה 32 נכסים מניבים, שבחלקם היא מחזיקה בשיתוף רמי לוי בעלי רשת הקמעונות שיווק השקמה, BIG שבשליטת האחים נפתלי וקרן הנדל"ן ריט 1. התפוסה בנכסיה היא 98%.הודעה מספר: 915
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך:

הצנחנים חזרו לכותל

 
אחרי 50 שנה חזרו היום ד"ר יצחק יפעת, חיים אושרי וציון כרסנטי, הידועים כשלושת הצנחנים אשר שחררו את הכותל ביוני 1967, לכותל המערבי בירושלים, על מנת לקבל גיליון מזכרת של בול עם תמונת "הצנחנים הבוכים" כהוקרה מדואר ישראל.

התמונה הידועה אשר מופיעה על גבי גיליון המזכרת, צולמה ב6 ביוני 1967 על ידי הצלם חתן פרס ישראל, דוד רובינגר ז"ל, אשר נפטר בחודש מרץ האחרון. התמונה הפכה לאחד מסמלי מלחמת ששת הימים. בתמונה הביטו שלושת הצנחנים בהשתאות על רקע הכותל המערבי, שנגלה לעיניהם לראשונה באותו מעמד.

בטקס מרגש שהתקיים היום ברחבת הכותל המערבי העניקו מנכ"ל דואר ישראל, דני גולדשטיין, רב הכותל, שמואל רבינוביץ, ואלחנן שפירא, מנהל השירות הבולאי לשלושת הצנחנים את גיליונות המזכרת הממוסגרים, אשר הופקו במיוחד עבורם ועבור ילדיו של רובינגר ז"ל ולא ימכרו באופן מסחרי.

דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל, אמר במפגש "כבוד גדול לדואר ישראל להעניק גיליון הוקרה לצנחנים ולמשפחת רובינגר, אשר בהבזק מצלמה הפכו לאחד מסמליה המובהקים של שחרור העיר ואיחודה מחדש".

ציון כרסנטי, אחד הצנחנים אמר שזוהי סגירת מעגל ונזכר ברגעים ההיסטוריים להם היה שותף בקרב על ירושלים וההתרגשות שאחזה בו כאשר ראה לראשונה את הכותל המערבי לנגד עיניו. הוא סיפר כיצד הרב גורן ז"ל חיבק אותו ותקע בשופר וכיצד נהרו הצנחנים אל עבר הכותל המערבי ועמדו בוכים מול הכותל.

ד"ר יצחק יפעת, אחד הצנחנים, סיפר כי עבורו מדובר בסגירת מעגל נוספת, כי אמו קרולה יפעת ז"ל דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל, אמר במפגש "כבוד גדול לדואר ישראל להעניק גיליון הוקרה לצנחנים ולמשפחת רובינגר, אשר בהבזק מצלמה הפכו לאחד מסמליה המובהקים של שחרור העיר ואיחודה מחדש".

ציון כרסנטי, אחד הצנחנים אמר שזוהי סגירת מעגל ונזכר ברגעים ההיסטוריים להם היה שותף בקרב על ירושלים וההתרגשות שאחזה בו כאשר ראה לראשונה את הכותל המערבי לנגד עיניו. הוא סיפר כיצד הרב גורן ז"ל חיבק אותו ותקע בשופר וכיצד נהרו הצנחנים אל עבר הכותל המערבי ועמדו בוכים מול הכותל.

ד"ר יצחק יפעת, אחד הצנחנים, סיפר כי עבורו מדובר בסגירת מעגל נוספת, כי אמו קרולה יפעת ז"ל עבדה שנים רבות בדואר.

הודעה מספר: 790
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך: 05/08/2013

יו"ר חברת דואר ישראל, ששי שילה, יסיים את תפקידו בחודש זה לאחר 3 שנות כהונה

 
יו"ר חברת דואר ישראל, ששי שילה, יסיים את תפקידו בסוף חודש זה (אוגוסט). זאת, לאחר 3 שנות כהונה כמינוי מקצועי, על פי האמור בחוק החברות הממשלתיות. שילה הודה לשר התקשורת הנוכחי גלעד ארדן, ולשר התקשורת לשעבר, משה כחלון, על האמון שנתנו בו, על שיתוף הפעולה ההדוק ופעולותיהם לקידום חברת דואר ישראל. שילה, אשר שימש כיו"ר פעיל, החל מיד עם כניסתו לתפקיד להוביל תהליך של הבראת החברה. בין היתר, פעל בתחומי הפיתוח העסקי, שינוי התרבות הארגונית, יצירת שיתופי פעולה עסקיים ופיתוח מוצרים ושירותים חדשים. תחת הנהגתו של שילה קודמו מספר רפורמות ומהלכים משמעותיים. בין היתר, הוביל שילה את תיקון חוק בנק הדואר, כך שתתאפשר הפרדה מבנית בין חברת הדואר לבנק הדואר, על מנת ליצור תשתית למתן שירותים בנקאיים ופיננסיים על ידי בנק הדואר. בנוסף, הוביל שילה את גיבוש תוכנית ההבראה המבוססת על התייעלות פנימית ויצירת שינויים מבניים שיאפשרו לחברה להתחרות. כמו כן, הביא לשינוי ועדכון תעריפי החברה, צמצום סניפים שאינם רווחיים, וניהל את המגעים להסכמות מול ארגון העובדים וההסתדרות בנושא הפחתת משרות והתייעלות בעובדים, במסגרתם הופרשו עשרות עובדים. שילה אמר: "נקראתי לדגל לפני 3 שנים. הגעתי אז לארגון עם בעיות מורכבות, ומציאות כלכלית קשה. ביחד עם המנכ"ל, חיים אלמוזנינו, חברי ההנהלה, ארגון העובדים ועובדי יו"ר חברת דואר ישראל, ששי שילה, יסיים את תפקידו בסוף חודש זה (אוגוסט). זאת, לאחר 3 שנות כהונה כמינוי מקצועי, על פי האמור בחוק החברות הממשלתיות. שילה הודה לשר התקשורת הנוכחי גלעד ארדן, ולשר התקשורת לשעבר, משה כחלון, על האמון שנתנו בו, על שיתוף הפעולה ההדוק ופעולותיהם לקידום חברת דואר ישראל. שילה, אשר שימש כיו"ר פעיל, החל מיד עם כניסתו לתפקיד להוביל תהליך של הבראת החברה. בין היתר, פעל בתחומי הפיתוח העסקי, שינוי התרבות הארגונית, יצירת שיתופי פעולה עסקיים ופיתוח מוצרים ושירותים חדשים. תחת הנהגתו של שילה קודמו מספר רפורמות ומהלכים משמעותיים. בין היתר, הוביל שילה את תיקון חוק בנק הדואר, כך שתתאפשר הפרדה מבנית בין חברת הדואר לבנק הדואר, על מנת ליצור תשתית למתן שירותים בנקאיים ופיננסיים על ידי בנק הדואר. בנוסף, הוביל שילה את גיבוש תוכנית ההבראה המבוססת על התייעלות פנימית ויצירת שינויים מבניים שיאפשרו לחברה להתחרות. כמו כן, הביא לשינוי ועדכון תעריפי החברה, צמצום סניפים שאינם רווחיים, וניהל את המגעים להסכמות מול ארגון העובדים וההסתדרות בנושא הפחתת משרות והתייעלות בעובדים, במסגרתם הופרשו עשרות עובדים. שילה אמר: "נקראתי לדגל לפני 3 שנים. הגעתי אז לארגון עם בעיות מורכבות, ומציאות כלכלית קשה. ביחד עם המנכ"ל, חיים אלמוזנינו, חברי ההנהלה, ארגון העובדים ועובדי

הודעה מספר: 785
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך:

חברת דואר ישראל הנפיקה בולים המוקדשים לנשרים בישראל

 
השירות הבולאי בחברת דואר ישראל הנפיק 3 בולים חדשים המוקדשים לנשרים בישראל: הנשר, הפרס, עזניית הנגב והרחם. את הבולים, בעריך 3 ש"ח, עיצבו צביקה רויטמן וטוביה קורץ. הבולים הושקו במסגרת יום שיא מחוזי לסיכום שנת תשע"ג של מיזם "כן לציפור" מחוז צפון, במעמד ירון רצון מנהל השרות הבולאי של דואר ישראל, פרופ' יוסי לשם מאוניברסיטת תל אביב והחברה להגנת הטבע ויוסי דולה ראש המועצה כפר תבור. ירון רצון, מנהל השירות הבולאי של דואר ישראל אמר: "שמחנו לשתף פעולה עם הפרויקט חשוב זה, על ידי הנפקה של בולים המוקדשים להצלת הנשרים בגולן ובישראל בפרט. בולים אלו כבר זכו להתעניינות רבה בעולם, וניתן להשיג אותם בסניפי ובאתר דואר ישראל". פרופ' יוסי לשם ציין כי "הנשר, הפרס, עזניית הנגב והרחם הם ארבעת אוכלי הפגרים, שהטביעו את חותמם בנוף ארצנו מאז ימות התנ"ך. למרבה הצער, גורמים רבים כגון פיתוח מואץ והרס בתי-הגידול הפתוחים,הביאו להתמעטותם ולהכחדתם של ארבעת מינים אלו. נכון להיום רק עשרות זוגות בודדים של רחם עדיין מקננים בישראל, ו- 35 זוגות נשרים מקננים בשנת 2013". תיאור הבולים: גיליונות הבולים הונפקו עם שוליים מקושטים. הנשר: ברקע הבול נראה המפל הגדול של נחל גמלא. בשובל - גוזל נשר. בשולי גיליון הבולים - מעוף מעל קניון נחל גמלא; עזניית הנגב ורחם: ברקע הבול נראה נוף של הערבה הדרומית. בשולי גיליון הבולים נראה אחד הנחלים היורדים לערבה; פרס: ברקע נראה המצדה. בשובל - עמדת תצפית אל ים המלח. בשולי גיליון הבולים - מערב ים המלח, המצדה משמאל.

הודעה מספר: 782
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך: 08/05/2013

לראשונה: חברת דואר ישראל תחליף את רכבי החברה הישנים ברכבי ליסינג

 
*המהלך יביא להתייעלות תפעולית וכלכלית *במסגרת המהלך יוחלפו כ- 240 רכבי החברה ממודל 2006-2007 ברכבי ליסינג חברת דואר ישראל תחליף בימים הקרובים את רכבי החברה שברשותה ברכבי ליסינג. רכבי הליסינג יחליפו את הרכבים הישנים הנמצאים בבעלות החברה מהשנים 2006-2007.

יצוין כי זהו הסכם הליסינג הראשון של חברת דואר ישראל. ההסכם, שבוצע בשיתוף עם נציגות העובדים, יסייע לתזרים המזומנים של החברה. יצוין כי עלויות האחזקה של הרכבים הישנים כרוכות בהוצאות כבדות, ואינן כלכליות עוד לחברה. על פי ההסכם, תספק חברת שלמה sixt, אשר זכתה במכרז שקיימה דואר ישראל, כ- 240 רכבים פרטיים ל- 5 שנים, מדגמי טויוטה יאריס, פורד פוקוס ומאזדה 6. בנוסף, תרכוש חברת הליסינג את הרכבים הישנים של חברת הדואר.

יו"ר חברת דואר ישראל, ששי שילה, אמר: "כחלק מפעולות ההתייעלות שהחברה נוקטת בהן, החליט דירקטוריון החברה לאמץ לראשונה מודל של ליסינג תפעולי. החלפת הרכבים הישנים ברכבי ליסינג יביאו להקלה בתזרים המזומנים של החברה".

הודעה מספר: 774
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך:

מיה אבישי בוקובזה מונתה לתפקיד דוברת חברת דואר ישראל

 
דירקטוריון חברת דואר ישראל בראשותו של ששי שילה, אישר הבוקר את מינויה של מיה אבישי (בוקובזה), לתפקיד דוברת החברה. אבישי תשמש גם כחברת הנהלה. מינויה של אבישי הובא לאישור הדירקטוריון על ידי מנכ"ל החברה חיים אלמוזנינו, עם השלמת עבודתה של ועדת האיתור בראשותו, זאת לאחר מכרז אליו ניגשו למעלה מ-50 מועמדים ומעמדות.

בארבע השנים האחרונות כיהנה אבישי כדוברת מנכ"ל משרד ראש הממשלה, וכממונה על הדוברות בתחומים הכלכליים - חברתיים במשרד ראש הממשלה. אבישי עבדה במשרד בתקופתם של שני ראשי ממשלה: אהוד אולמרט ובנימין נתניהו, ופעלה בצמוד לשלושה מנכ"לים של המשרד – רענן דינור, איל גבאי והראל לוקר.

אבישי חברת מועצת הקולנוע וחברת מועצת הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול. בעשר השנים שלפני תפקידיה במשרד ראש הממשלה, מילאה אבישי מגוון תפקידים בתחום העיתונות והדוברות הציבורית.

אבישי, בוגרת תואר ראשון בתקשורת וניהול מהמכללה למנהל, וצפויה לקבל בקרוב את התואר השני בתקשורת מטעם אוניברסיטת בן- גוריון.

בעקבות אישור המינוי אמרה אבישי: "לאחר למעלה מארבע שנים מרתקות במשרד ראש הממשלה, אני שמחה להצטרף לחברת דואר ישראל, ולתרום מניסיוני להצלחת החברה. אני מודה למנכ"לי משרד רה"מ על האמון שנתנו בי, ולהנהלת חברת דואר ישראל על בחירתם". מנכ"ל חברת דואר ישראל, חיים אלמוזנינו: "מיה מהווה חיזוק משמעותי להנהלת החברה ובטוחני כי ניסיונה יסייע להצעיד את החברה קדימה"

הודעה מספר: 770
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך:

חברת דואר ישראל מייעלת את תהליך חלוקת הדואר ומעדכנת את שיטת המיקוד:

 
המיקוד החדש יהיה בן 7 ספרות

מדינת ישראל התפתחה, נבנו שכונות חדשות, נוספו בניינים בתוך השכונות הקיימות ועוד. על מנת להתאים את שיטת חלוקת הדואר להתפתחות האורבנית שמאפיינת את ישראל בשנים האחרונות החליטה חברת דואר ישראל על עדכון שיטת החלוקה על ידי הוספת שתי ספרות למיקוד הביתי. בשיטה החדשה מיון הרוב המוחלט של דברי הדואר ימויין באופן ממוכן וממוחשב, במטרה להגביר את היעילות, האמינות והדיוק במשלוח הדואר.

חיים אלמוזנינו, מנכ"ל חברת הדואר: "המהלך הזה הוא חלק ממכלול הפעולות שמבצעת חברת דואר ישראל במטרה לייעל את שירותי הדואר שהיא מספקת לציבור בישראל. חברת הדואר עברה לאחרונה שדרוג טכנולוגי מתקדם ביותר, כאשר מיון הדואר מתבצע באמצעות מכונות מיון חדשניות, למיון יעיל ומדוייק".

לפי שיטת המיקוד החדשה, כל מיקוד יהיה מעתה בן 7 ספרות.

כיצד נדע מהו המיקוד החדש? הכי פשוט וקל להיכנס לאתר דואר ישראל באינטרנט: www.israelpost.co.il לשונית "איתור מיקוד", להקיש את הכתובת ולקבל מיקוד חדש.

מה מיקום המיקוד החדש על המעטפה? המיקוד החדש יופיע משמאל לשם הישוב כפי שנהוג לכתוב כתובת היום.

ממתי המיקוד החדש בתוקף? בעצם, ניתן מהיום כבר להשתמש במיקוד החדש במקביל לשימוש במיקוד הישן. דואר כמותי (לעסקים) ימויין החל מה- 5 לדצמבר 2012 עם המיקוד החדש. בעלי עסק שיעברו להשתמש במיקוד בן 7 ספרות ייהנו מהנחה* על דואר כמותי ממוקד לא ממוין החל מה-5 לדצבמבר 2012.

אז מה צריך לעשות? אם אתם בעלי עסק שמשתמש בשירותי דואר ללקוחותיכם רצוי לעדכן את קובץ הלקוחות למיקוד החדש ולהיערך עם דפי לוגו, כרטיסי ביקור וכו'.

מומלץ לוועדי בתים לתלות את המיקוד החדש על לוחות המודעות הציבוריים לנוחות כל השכנים.* משלוח כמותי לא ממויין מחוייב בכמות מינימום והינו בהתאם לתנאים שנקבעו בתקנות.הודעה מספר: 736
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך: 03/04/2011

ממשיכים לצמצם פערים:

 
משפרים את שירותי הדואר במזרח ירושלים ראש-העיר ירושלים, ניר ברקת בשיתוף חברת דואר ישראל פועל על מנת לשפר את שירותי הדואר במזרח ירושלים

* סוכנות דואר בא-טור הר הזיתים נפתחה * * מכרז לסוכנות דואר בראס אל עמוד יתפרסם בשבועות הקרובים * * סוכנות דואר בג'בל מוכבר תיפתח בעוד שבועיים * * אותר נכס מתאים למרכז חלוקת דואר בעיסוויה בתיאום עם תושבי השכונה * - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ביוזמת ראש-העיר ירושלים, ניר ברקת, עיריית ירושלים התקיימו מספר מפגשים וסיורים עם מ.מ. מנהל מרחב ירושלים בדואר ישראל, אודי שירוני, במזרח ירושלים, על-מנת לשפר את שירותי הדואר. המפגשים והסיורים הרבים שהתקיימו בהשתתפו נציגי משרד התקשורת, נציגי חברת דואר ישראל ונציגי התושבים, הביאו לפתרון משמעותי בבעיית חלוקת הדואר במזרח העיר.

בעקבות מפגשים אלו, פתחה חברת הדואר מחדש את סוכנות הדואר בא-טור הר הזיתים אשר הייתה סגורה לאחר תהליך של מכרז. כמו כן, סוכנות הדואר בג'בל מוכבר תיפתח לקהל הרחב בעוד שבועיים, לאחר שנבחר זוכה ע"י חברת הדואר במכרז להפעלת הסוכנות.

בשכונת ראס אל עמוד עומדת חברת הדואר לפרסם מכרז במהלך השבועות הקרובים להפעלת סוכנות דואר וזאת לאחר פעולות שבוצעו בשכונה בשיתוף התושבים וחברת הדואר.

בנוסף, ‏ בעיסאוויה בעיית חלוקת הדואר עומדת בפני שיפור משמעותי וזאת לאחר שנציגי חברת דואר ישראל בחנו מספר נכסים להצבת מרכז חלוקה. התאמתו של הנכס האחרון שהוצע נבדקת במהלך ימים אלו ובמידה ויימצא כמתאים לדרישות – תואץ הצבת מרכז החלוקה לרווחת התושבים.

בימים אלו מתקיימים דיונים אודות הפעלת מרכז חלוקת דואר סמוך למינהל הקהילתי בית חנינה. עיריית ירושלים פנתה למשרד התקשורת בעניין על מנת להשלים הכשרת המקום כמרכז חלוקת הדואר.

הודעה מספר: 717
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך: 31/12/2010

חברת דואר ישראל מודיעה על שעות פעילות סניפי וסוכנויות הדואר ברחבי הארץ בחגי תשרי בברכת שנה טובה וחג שמח לכל בית ישראל

 
חברת דואר ישראל מודיעה לציבור על לוחות הזמנים בהפעלת סניפי הדואר בערבי החג ובחול המועד סוכות.

ביום רביעי, כ"ט באלול התש"ע (8.9.10), ערב ראש השנה התש"ע, יהיו בתי הדואר וסניפי הדואר סגורים לשירות הקהל. סוכנויות הדואר תפעלנה כבימי שישי. ביום שישי, ט' בתשרי התשע"א (17.9.10) ערב יום הכיפורים, כל יחידות הדואר (כולל סוכנויות דואר) סגורות לשירות הקהל. בערב יום כיפור וביום כיפור עצמו יחידות הדואר במגזר הלא יהודי עובדות כרגיל. בערב סוכות אשר חל ביום רביעי, י"ד בתשרי התשע"א (22.9.10) ובערב שמיני עצרת אשר חל ביום רביעי, כ"א בתשרי התשע"א (29.9.10), יהיו פתוחים לקהל כל בתי הדואר, הסניפים והסוכנויות עד שעה 12:00. ביתר ימי חול המועד סוכות יהיו בתי הדואר וסניפי הדואר פתוחים לקהל בשעות רצופות עד השעה 14:00. סוכנויות הדואר תפעלנה בחול המועד סוכות בשעות רצופות.

לגבי שעות פעילות של כל סניף וסניף ניתן לקבל מידע עדכני לאורך כל חודש החגים באתר האינטרנט של דואר ישראל בכתובת: www.israelpost.co.il, כמו כן במוקד 171 של דואר ישראל.

חג שמח ושנה טובה לכל לקוחותינו!

הודעה מספר: 703
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך: 07/04/2010

זהבי עצבני? כבר לא. הוא ב- iPost

השדרן נתן זהבי יככב בסרטון עבור דואר ישראל

אבי הוכמן, מנכ"ל דואר ישראל: "החדשנות של דואר ישראל מגיעה גם לרשת, גם כספת פרטית לכל אחד וגם סרטון ויראלי ייחודי מסוגו"

בימים אילו מתחיל דואר ישראל במהלך השקת שירות ה- iPost- "הכספת שלך ברשת"- תא דואר אלקטרוני מאובטח המוצע לכל אחד מתושבי מדינת ישראל לשימושו. בסרט ההשקה שיופץ וויראלית, מככב נתן זהבי, הסרט מצולם מנקודת מבטו ומספר על מהלך של יום בחייו ומאבקו בערימות הניירת שמצטברות אצלו באותו היום. הסרטון נעשה בטכנולוגיית סטופ מושן והוא יופץ וויראלית בחודש הקרוב.

הסרטון הוא מהלך פרסומי ראשון במסגרת השקת קמפיין ה iPost ולאחריו תושק פרסומת טלוויזיה בכיכובם של הקומיקאים אלי פיניש ומריאנו אידלמן הפרזנטורים הרשמיים של הדואר. ה- iPost הוא "הכספת שלך ברשת". השירות ניתן חינם וכולל תא מייל בנפח של 5 GB. בנוסף, חברת דואר ישראל מתחייבת לשמור עבור המשתמשים את המסמכים החשובים המאוחסנים בתא זה לתקופה של עד 7 שנים. במסגרת השקת השירות, בחרה דואר ישראל להתשמש באינטרנט כזירה מרכזית להשקת השירות בדרך של סרטון ויראלי המבהיר את ייחודיות השירות ויתרונותיו בטיפול בדואר הרישמי הכולל דיווחים, חשבונות ושאר מסמכים שחשוב לשמור ולנהל. תא ה- iPost אינו "עוד מייל" אלא כתובת אלקטרונית, אשר נשארת קבועה לבעליה ואינה תלויה במעבר דירה, מקום עבודה או ספק אינטרנט. המייל הזה מהווה למעשה את המקבילה הוירטואלית לתאי הדואר בתשלום ופתיחתו הינה בחינם.

עד כה הצטרפו למערכת שולחי דואר ממגוון תחומים. בתחום התקשורת- אורנג' ו- 013, בתחום הביטוח והפיננסים- חברות הביטוח מנורה, הראל, מגדל, איילון וכלל ביטוח. עוד הצטרפו קופת חולים כללית ולאומית, המוסד לביטוח לאומי, מפעל הפיס ועיריות ברחבי הארץ- רעננה, נתניה, מודיעין, בת-ים וירושלים.בכל יום מצטרפים לשירות עוד ועוד שולחי דואר, כך שבעוד זמן קצר יוכלו כל תושבי מדינת ישראל ליהנות מערוץ קבלת דואר אלקטרוני מאובטח, נוח ויעיל.

המהפכה הירוקה: מעבר לחסכון בזמן ובירוקרטיה ואפשרויות האחסון והתשלום הנוחות, יש יתרון אקולוגי עצום בשירות, שכן כל דיוור שלא נשלח בנייר חוסך בחומרי הדפסה ושינוע ובכך כולנו תורמים לאיכות הסביבה.

הסרט מצולם מנקודת מבטו של נתן זהבי ומספר על מהלך של יום בחייו ומאבקו בערימות הניירת שמצטברות אצלו באותו היום. בסרטון צולמו ידיו של נתן זהבי והוא מבצע את הקריינות. אלי אוזן מנכ"ל THE BOX "נתן זהבי הוא מרדן ולוחם נגד הבירוקרטיה, נגד המיושן והחלמאי הוא מייצג את הקשר לאזרח הפשוט ולדיבור בגובה העיניים ומעבר לכל הוא דמות צבעונית ומעניינת שכיף להזדהות איתה. חשנו שהוא הבחירה המושלמת להשיק מוצר כה חדשני שנלחם בבירוקרטיה". בסרטון יצולמו ידיו של נתן זהבי והוא יבצע את הקריינות.ניתן לצפות בסרטון: http://www.youtube.com/watch?v=iGkbO9-dhoE

הודעה מספר: 644
מאת: דוברת דואר ישראלתאריך:

המשבר בדואר עלול להחריף

מנכ"ל דואר ישראל: "אני מתריע לפני שחברת הדואר תקרוס"

בדיון דרמטי בועדת הכלכלה של הכנסת קרא יו"ר הועדה ח"כ גלעד ארדן להסדרת הנושא עד סוף השבוע, ואם לא יבוטל ההסכם עם הממשלה והרפורמה בענף בדוארח"כ גלעד ארדן, יו"ר ועדת הכלכלה: "הממשלה לא מקיימת את התחייבויותיה למרות שחברת הדואר עמדה בכל התחייבויותיה בהסכם המעבר מרשות הדואר לחברה ממשלתית"

"ועדת הכלכלה, כגוף האחראי על פעולות המדינה לא יכולה להישאר אדישה וחייבת לדרוש מהמדינה לעמוד בהתחייבויותיה. לא ייתכן שהבטחות יינתנו על הקרח". כך אמר היום ח"כ גלעד ארדן בישיבת ועדת הכלכלה של הכנסת אשר דנה במשבר הדואר.

"אם עד סוף השבוע לא יינתן פתרון, הרי כל מה שאושר במסגרת הרפורמה של הדואר, בטל ומבוטל וח"כ הכנסת יורם מרציאנו יעמוד בראש צוות אשר יבחן הצעת חוק חדשה לרבות טיפול בסוגיית התעריפים והדואר הכמותי" סיכם ארדן את ועדת הכלכלה מהבוקר שדנה בנושא המשבר בדואר.

יודגש כי חברי הועדה תומכים במאבקם הצודק של עובדי הדואר אך מבקשים לא לפגוע במקבלי הקצבאות ולספק שירותי דואר לתושבי שדרות וישובי עוטף עזה.

אבי הוכמן, מנכ"ל חברת דואר ישראל אמר בדיון כי "מדינת ישראל היא הבעלים של חברת הדואר. אני המנכ"ל , יש הנהלה ויש עובדים. תפקידי כמנכ"ל להתריע על מצבה הכלכלי הגרעוני של החברה. אנחנו במקום אחד ולא משני צידי המתרס. המטרה של כולנו שחברת הדואר תצליח לטובת הציבור ". חברת דואר ישראל עמדה בכל התחייבויותיה ואני מצפה שמדינת ישראל תעמוד אף היא בהתחייבויותיה לממש את רשת הבטחון אשר הובטחה . טוב ייעשה אם הפתרון שקיים ייושם לאלתר. בתחילת דבריו אמר הוכמן כי שנת 2007 הייתה שנה מעולה לדואר. "יחד עם העובדים, המערכת ושר התקשורת הצלחנו לעשות שינוי גדול. ביצענו התייעלות, הכנסנו שירותים חדשים, הגדלנו את הפעילות ואנו תומכים בתחרות בענף הדואר . אולם רבעון ראשון של שנת 2008 הוא כבר הפסדי והחברה רשמה הפסד של למעלה מ- 10 מיליון ₪. כמנכ"ל יש לי חובה להביא את החברה לאיזון ולנקוט בצעדים לשם השגתו. כרגע הצפי שלנו שההפסד יגדל. אנו נמצאים בעיצומו של מהלך וחייבים לעבוד ביחד עם הממשלה. צריך לפתח את החברה ולדוגמא בנק הדואר יכול להיות מנוע צמיחה להגדלת פעילות והכנסות החברה. עם זאת, אני קורא לשרי האוצר והתקשורת לעמוד בהסכמים ולהתעשת לפני שחברת הדואר תקרוס".

מפת האתרצור קשרמבצעיםמרכז מבקריםהודעות לעיתונותתנאי שימוש / פרטיותניוזלטר