דואר בינלאומי
שירות EMSdoc
משלוח מסמכים מהיר לחו"ל בשירות EMS ובמחירים מיוחדים
My Post עולם החבילות שלך במקום אחד!
באזור האישי שלך באתר הדואר, תוכל ליהנות ממגוון שירותים מתקדמים.
קבל מידע על פריט אשר נשלח באמצעות דואר שליחים, דואר רשום או שירות EMS
לחיפוש
EMS PLATINUM
שירות מהיר, חדיש ומתקדם, המציע משלוח טובין לחו"ל בבטחה, במחירים אטרקטיביים הכוללים שירותי עמילות מכס בארץ ובחו"ל.

אודות - EMS

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים של EMS - EXPRESS MAIL SERVICE השרות ניתן באמצעות רשת בינלאומית של מינהלי דואר וחברות המפעילה שירותי דואר מהירים. לרשת יש נציגויות ברוב מדינות העולם

חברת דואר ישראל רשאית  בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי ולצרכים התפעוליים להעביר את דברי הדואר למדינת היעד ולבצע בה את מכלול הטיפול לרבות חלוקה ומסירה,  בכל אמצעי ובאמצעות כל גורם ככל שיידרש, הכול בהתאם למתווה השירות שנקבע.
ניתן לשלוח מכתבים וחבילות עד למשקל של 20 ק"ג. אין לשלוח מזומנים, תכשיטים או דברי ערך.
המשקל לחיוב על פיו מחושבים עלויות המשלוח הוא משקל פיזי של הפריט. לא המשקל הנפחי.
 
השירות ניתן באמצעות יחידות הדואר. לעסקים מומלץ לקבל את השירות כמנויי "דואר שליחים" ו/או "שירות ליצואן" - וכך ניתן לקבל גם שירותי איסוף מהלקוח. למידע נוסף 9339*
מהירות
ה- EMS מעביר פריטים תוך פרק זמן של 2-3 ימי עסקים , ליעדים מרכזיים בעולם.

פרק הזמן המשוער להעברה לכל מדינה משתנה בהתאם למדינת היעד ואינו כולל עיכובים הנגרמים כתוצאה מתהליך השחרור מהמכס או כל גורם מוסמך אחר.

פרקי הזמן המשוערים, הנדרשים להגעת פריט בשרות זה לכל מדינה מפורטים כאן. פרקי זמן אלה, נקובים בימי עסקים ואינם כוללים את היום בו נמסר דבר הדואר למשלוח וכן את ימי השבתון בארץ ובחו"ל בהם שירות ה- EMS אינו פועל.

מידע לגבי פרקי הזמן המשוערים, מועדי איסוף מיחידות הדואר ורשימת ימי השבתון בארץ ובחו"ל ניתן לקבל ביחידות הדואר ובמוקד 171.
 
הרחבת אחריות
מאפשר לקבל פיצוי נוסף מעבר לסכום הפיצוי המגיע במקרה של אובדן או נזק ישיר לתכולת פריט EMS ועד לסכום של 25,000 ש"ח. השירות יינתן מכל סניפי הדואר לכל לקוחותינו כולל מנויי "דואר שליחים"

השירות המבוטח אינו חל על תכשיטים ודברי ערך האסורים למשלוח ב-EMS.

הפיצוי המוגדל חל על הערך הממשי של התכולה בלבד. דואר ישראל לא ישא באחריות לפריטים בשירות זה, אם השולח הצהיר על סכום גבוה מהערך הממשי של התכולה.

לפרטים נוספים
המחירים הנמוכים בארץ
ה- EMS מוצע לך במחירים אטרקטיביים במיוחד בהשוואה למתחרים - כפי שניתן לראות בטבלת התעריפים. המחירים נקובים תמיד בשקלים - ואינם משתנים בהתאם לתנודות שער הדולר, תוכן החבילה גם אינו משפיע על מחיר המשלוח.
מעקב ממוחשב אחר הפריט שלך

לאחר משלוח הפריט, תוכל לעקוב אחריו מקצה לקצה ליעדים מרכזיים בעולם באמצעות אתר הדואר. זאת באמצעות הקשת מספר המשלוח שניתן לך בעת מסירת הפריט למשלוח. המעקב הממוחשב אפשרי בשלב זה למדינות מרכזיות בלבד.

באמצעות הטלפון החכם:
-באמצעות  האפליקציה 
-קריאת קוד הQR הנמצא על העתק  תעודת המשלוח שבידך.          

ישום אינטרנטי
הישום מאפשר למנויי דואר שליחים ושירות ליצואן להפיק תעודות משלוח, לנהל את המשלוחים, לידע את הנמען במשלוח הפריט, להזמין שליח, לעקוב אחר הפריט על פי פרמטרים רצויים וכל זה באמצעות מחשבך האישי. מידע נוסף
 

לאור צמצום הטיסות מישראל ואליה והמצב השורר במדינות היעד, חברת דואר ישראל מעדכנת שיתכנו עיכובים בהגעת משלוחי הדואר הבינלאומי לנמענים בחו"ל, לרבות פריטי EMS.

חברת דואר ישראל עושה מאמצים להעביר את דברי הדואר ליעדיהם באופן המיטבי ופריטי ה-EMS יקבלו קדימות בשלבי הטיפול. עם זאת, חברת דואר ישראל אינה יכולה להבטיח את זמני מסירת פריטי ה-EMS ומשלוחי דואר אחרים.

חברת דואר ישראל מתנצלת על העיכובים בשירות הדואר הבין לאומי מסיבות שאינן בשליטתה.

עמילות מכס
תן לנו לעמול בשבילך ולפטור אותך מהצורך לשחרר עצמאית את פריט EMS מהמכס בארץ
שירותים ליצואן
השירות מציע פתרון הכולל למשלוח טובין לחו"ל וזאת תוך חסכון בזמן, טרחה וריצות מיותרות