דואר ישראל > דבר הדירקטוריון
אודותינו
My Postֹ עד אלי
קבלו לביתכם את החבילות הממתינות לכם בסניף עם שליח עד הבית
My Post עולם החבילות שלך במקום אחד!
באזור האישי שלך באתר הדואר, תוכל ליהנות ממגוון שירותים מתקדמים.
שילוח בינלאומי - הכי משתלם בדואר !
לחברת דואר ישראל מגוון שירותים בינלאומיים מתקדמים. בחר את המתאימים ביותר לצרכי העסק שלך.

דבר הדירקטוריון


חברת דואר ישראל עוברת בשנים האחרונות שינויים רבים אשר נועדו להתאים את שירותיה למציאות העסקית והטכנולוגית של המאה ה- 21.

בניגוד לארגוני דואר אחרים בעולם, החברה אשר הוקמה תחת רשות הדואר הממשלתית בשנת 2006, אינה דועכת נוכח השינויים הטכנולוגיים אלא משתנה, מתרחבת וגדלה תוך כוונה ברורה להוות גורם עסקי משמעותי בתחומי הדואר, הפיננסיים, הקמעונאות והלוגיסטיקה תוך שמירה על תפקידנו הלאומי בתחום חלוקת הדואר ושירותי בנק הדואר בכל רחבי הארץ.

החברה חרתה על דגלה את ערכי החדשנות והשירות ופועלת ללא ליאות להציע שירותים חדשים המבוססים על צרכי הלקוחות הפרטיים והעסקיים של החברה לצד שיפור מתמיד בשירות הניתן בכל אחת מיחידות הדואר.

הפריסה רחבת ההיקף של יחידות הדואר והמגע הישיר והיומי עם כל בית אב במדינת ישראל לצד הניסיון, הידע והמקצועיות של עובדיה לאורך השנים מהווים עוצמה עסקית משמעותית אשר עשויה לפתוח בפני החברה הזדמנויות עסקיות רבות בעתיד.

דירקטוריון החברה עוסק בקביעת האסטרטגיה ארוכת הטווח של החברה, בקרה על טיב השירות והנתונים העסקיים על מנת להבטיח את רווחיותה ושמירת עוצמתה עוד לשנים רבות.

ניווט החברה בתקופה רוויות שינויים, תהפוכות ומשברים כלכליים עולמיים אינה פשוטה אך דירקטוריון החברה והנהלתה רואים במשימה זו שליחות חשובה למען 7,000 עובדיה וכלל לקוחותיה. 

להגיע לדואר זה לא תיק!
הזמינו תור בקליק באינטרנט או בסלולאר לסניף אליו ברצונכם להגיע וקבלו שירות בשעה היעודה בלי להמתין בתור!
הרחבת שעות הפעילות
חברת דואר ישראל שמחה לבשר כי במסגרת שיפור השירות, שעות הפתיחה הוארכו במאות יחידות דואר, בחלק מימי השבוע.
כ-370 מרכזי מסירה ברחבי הארץ
אנו שמחים לבשר על הסכם שיתוף פעולה עם גורמים שונים, במסגרתו תוכלו לקבל חבילות ופריטי דואר במספר מוקדים ברחבי הארץ. מטרת שיתוף הפעולה היא שיפור השירות הניתן לכם וקיצור זמני ההמתנה בסניפי הדואר.