דואר ישראל > וועדות הדירקטוריון
אודות
My Postֹ עד אלי
קבלו לביתכם את החבילות הממתינות לכם בסניף עם שליח עד הבית
My Post עולם החבילות שלך במקום אחד!
באזור האישי שלך באתר הדואר, תוכל ליהנות ממגוון שירותים מתקדמים.
שילוח בינלאומי - הכי משתלם בדואר !
לחברת דואר ישראל מגוון שירותים בינלאומיים מתקדמים. בחר את המתאימים ביותר לצרכי העסק שלך.

וועדות הדירקטוריון

 

 • ועדת כספים, השקעות וניהול סיכונים - לדון ולהמליץ בפני הדירקטוריון במישורים העקרוניים של המדיניות הכספית של החברה. כמו כן, לדון בתקציב השוטף ובתקציב ההשקעות ולהמליץ בפני הדירקטוריון על אישורו, לדון בדו"חות הכספיים (תקופתיים ושנתיים) ולהמליץ לדירקטוריון על אישורם, התווית מדיניות ניהול הסיכונים של החברה, וגיבוש אמצעי ניטור, פיקוח ובקרה על תהליכי מימוש המדיניות בחברה, לרבות, תהליכי ניהול הסיכונים, ממשקי הדיווח ועוד.
   
 • ועדת ביקורת - לעמוד על ליקויים בניהול העסקי של החברה, בין השאר תוך התייעצות עם המבקר הפנימי או עם רואה החשבון המבקר, ולהציע לדירקטוריון דרכים לתיקונם. כמו כן, לעקוב אחר ביצוע תוכנית העבודה השנתית של המבקר הפנימי ולקבל את דו"חותיו באופן שוטף, לדון בדו"חות המבקר הפנימי לאחר השלמתם ולדון עם המבקר הפנימי והמנהל הכללי בממצאי הביקורת הפנימית של החברה, בהמלצותיה והצעדים שננקטו לתיקון הליקויים ולדון בדו"חות הביקורת של מבקר המדינה על החברה ולגבש את ממצאיה והמלצותיה.
   
 • ועדת משאבי אנוש, ארגון ושיפור השירות - התווית מדיניות בנושאי המשאב האנושי והמבנה הארגוני בחברה ופיקוח על יישמו לאורך זמן. כמו כן, התווית מדיניות לתכנון, פיתוח אופן מתן השירות בחברה ובקרה על עמידת החברה במדדי שירות עפ"י הוראת הדין, הרישיון הכללי ולמדדים פנימיים של החברה.
   
 • ועדת פיתוח עסקי, אסטרטגיה ושיווק - להתוות את החזון העסקי לטווח הארוך ואת המדיניות לאיתור, תכנון ופיתוח מנועי צמיחה ומקורות הכנסה נוספים לחברה.
   
 • ועדת נדל"ן – לדון בנושאים הקשורים לנכסי הנדל"ן של החברה, המלצה לדירקטוריון בנוגע לאישור עסקאות נדל"ן (קנייה, מכירה או השבחה), מיצוי הפוטנציאל של נכסי החברה, יצירת שיתופי פעולה בתחום הנדל"ן ועוד.
   
להגיע לדואר זה לא תיק!
הזמינו תור בקליק באינטרנט או בסלולאר לסניף אליו ברצונכם להגיע וקבלו שירות בשעה היעודה בלי להמתין בתור!
הרחבת שעות הפעילות
חברת דואר ישראל שמחה לבשר כי במסגרת שיפור השירות, שעות הפתיחה הוארכו במאות יחידות דואר, בחלק מימי השבוע.
כ-370 מרכזי מסירה ברחבי הארץ
אנו שמחים לבשר על הסכם שיתוף פעולה עם גורמים שונים, במסגרתו תוכלו לקבל חבילות ופריטי דואר במספר מוקדים ברחבי הארץ. מטרת שיתוף הפעולה היא שיפור השירות הניתן לכם וקיצור זמני ההמתנה בסניפי הדואר.