דואר ישראל > השירות הבולאי  > מנוי בשירות הבולאי - שירותים לאספנים
השירות הבולאי

שירות הבולאי - שירותים לאספנים

שרות מנויים בארץ ובחו"ל - כללי
השירות הבולאי מנפיק בולים כחמש פעמים בשנה. בכל הנפקה מופיעים מספר בולים חדשים. זמן מה לפני ההנפקה מודיע השירות הבולאי למנוייו על ההנפקה הצפויה באמצעות חוזר המפרט את פרטי הבולים, ערכם הנקוב, פריטים בולאיים נוספים המונפקים באותה עת וצילומי הבולים החדשים. החוזר מצורף להודעת התשלום אותה יש לשלם בבנק הדואר או באמצעות הרשאה לחיוב חשבון הבנק (הוראת קבע) או באמצעות כרטיס אשראי שיחויב לא לפני יום ההופעה. למשלמים באמצעות הרשאה לחיוב חשבון הבנק, נשלחת הודעת התשלום לידיעה בלבד, כאשר חיוב חשבונם נעשה ב4- לחודש שלאחר יום ההופעה. לאחר קבלת התשלום מהמנוי נשלח החומר הבולאי למנוי בדואר רשום. למנויים בהסדר הוראות קבע נשלח החומר הבולאי בעדיפות ראשונה.

הבולים עצמם מלווים בעלוני מידע אשר מסבירים את נושא הבול והרקע להנפקתו, פרטים המופיעים בבול, ציור חותמת האירוע ולעיתים גם פרטים על מעצב הבול.

הטבה מיוחדת: לכל מנוי כרטיס חבר ב"מועדון החותם" המקנה הטבות ייחודיות!

תנאי שירות למנויי השירות הבולאי

יש 2 סוגי מנוי:
1. "מנוי מותאם אישית" באמצעות הזמנה קבועה
אספני הבולים יכולים להירשם כמנויים בשרות הבולאי לביצוע הזמנה קבועה לבולי ישראל. ניתן להזמין באופן קבוע חלק או את כל הפריטים הבולאיים המפורטים להלן. להרשמת מנוי ולביצוע ההזמנה הקבועה, יש למלא את הטופס המתאים ולשלחו לשרות הבולא.

דוגמאות של סוגי הפריטים הבולאים שניתן לקבל בהזמנה קבועה  להמחשה יש ללחוץ על שם הפריט

טופס הרשמה ל "מנוי מותאם אישית" לבולי ישראל  להמחשה יש ללחוץ על שם הפריט
 
2. "מנוי לשנה"
מנוי בארץ.
מנוי המעונין בהזמנה בסיסית הכוללת: בול עם שובל, גליונית מזכרת ועלוני ההסבר המצורפים לבולים, יכול לקבל את ההנפקות החדשות באמצעות שירות "מנוי לשנה".

המנוי כולל :
כל הבולים החדשים שמונפקים 5 פעמים בשנה
עלוני מידע מרתקים על כל בול חדש שמונפק
אלבום בולים מהודר ( מספיק לשלוש שנים )

המנוי משלם עבור הנפקות הבולים לשנה מראש על פי תשלומים שנקבעים מעת לעת. שנת הנפקה נחשבת מתאריך ההנפקה הראשונה שנשלחה למנוי. המנוי מקבל את הבולים לביתו בדואר רשום. מחיר מנוי לשנה הוא 224 ש"ח.
 
למידע על "מנוי לשנה " הכולל  גם מעטפות היום הראשון ניתן לפנות לסימה בטלפון: 076-8873931
 
 
מידע לאספנים

שרות באשנבי הדואר ברחבי הארץ

ביום ההופעה של בולים חדשים, הם ניתנים לרכישה ברוב יחידות הדואר ברחבי הארץ. ניתן לרכוש בולים עם שבלים, מעטפות היום הראשון ופריטים בולאיים אחרים אשר מונפקים באותו יום. הודעות על הנפקת הבולים החדשים מתפרסמות באחד מעיתוני הערב, בכרזות צבעוניות ביחידות הדואר, ב - "הודעה לקהל" הנתלית על לוח המודעות ביחידות הדואר ובאתר האינטרנט של דואר ישראל בקישור: "הודעות לקהל".
שרות באשנב השרות הבולאי המרכזי
אשנב השירות הבולאי הנמצא בקומת הקרקע בשירות הבולאי פתוח לציבור הרחב וציבור האספנים בכל יום משעה 08.00 - 14:30.00. ביום שישי ובערבי חג משעה 12.00 - 08.00. באשנב השירות הבולאי ניתן להשלים חומר בולאי חסר מתוך הבולים הנמצאים במחזור, לרכוש הדפסות חוזרות של בולים מן המניין ולרכוש ממגוון המתנות של השירות הבולאי. ניתן להזמין רכישת פריטים מראש בטלפון או בפקס ולתאם מועד לקבלת ההזמנה. כמו כן ניתן לבקש משלוח בדואר, הכרוך בתשלום הוצאות המשלוח.
טלפון להתקשרות: 076-8873907 פקס למשלוח הודעות: 076-8873938
סוכני השירות הבולאי בחוץ לארץ
אספנים בחוץ לארץ יכולים להתקשר עם סוכני השירות הבולאי ולקבל מהם שירות.
סוכני השירות הבולאי בחו"ל

מנוי לשירות הבולאי
מעוניינים בזמן איכות עם הילדים והנכדים? רוצים לגלות עולמות חדשים עם כל המשפחה? עשו מנוי לשירות הבולאי
אלבום בולים 2015
מרהיב ביופיו. כולל את כל הבולים וגליוניות המזכרת שהונפקו בשנת 2015 לאלבום מצורף DVD העוסק בנושא – "ממציאים"