דואר ישראל > עסקים  > סל שירותים לעורכי דין
לעסקים
My Postֹ עד אלי
קבלו לביתכם את החבילות הממתינות לכם בסניף עם שליח עד הבית
מוכרים ברשת? תנו לנו לדאוג להפצה!
אנו מזמינים אתכם לשלוח חבילות לכל מקום בארץ ובעולם באמצעות מגוון פתרונות מתקדמים ביותר!
קיבלתם שובר לתשלום מכס עבור חבילה שהזמנתם בחו"ל? שלמו באתר
לתשלום
My Post עולם החבילות שלך במקום אחד!
באזור האישי שלך באתר הדואר, תוכל ליהנות ממגוון שירותים מתקדמים.
מוכרים ב- eBay ?
פלטפורמת המשלוחים של eBay ודואר ישראל תחסוך לכם זמן, תקל על קליטת המשלוחים ותאפשר ניטור של הפריטים משלב המשלוח.

סל שירותים לעורכי דין

 
דואר ישראל מתכבד להציג מגוון שירותים על מנת לסייע ולקצר לכם, עורכי הדין את העבודה:
 • נסח טאבו - שירות זה מאפשר איתור מהיר באינטרנט, צפייה, הדפסה במדפסת משרד או בית בנסח טאבו. כמו כן, מאפשר השירות קבלה של הנסח בדואר אלקטרוני.
  בנוסף, קיימת אפשרות קבלת נסח טאבו מאושר ע"י לשכת המקרקעין באמצעות משלוח בדואר.

  הטבה למנויים: אשראי חודשי – תשלום חודשי על כל הנסחים שהוזמנו במהלך החודש!מזינים פרטים רק בעת ההרשמה ולאחר מכן מזמינים נסחים בקלות ובמהירות. מנויים מקבלים הנחה כמותית עם מתן אפשרות לצבירה חודשית לצורך קבלת ההנחה!
 • דו"חות ממאגר החברות במידה ואתם עומדים לפני ביצוע עסקאות עם חברות בלתי מוכרות או שחסרים לכם פרטים לגבי חברה שאיתה אתם מבקשים לעמוד בקשר מסוים – יש לנו עבורכם שירות זול ומהיר לצורך בירור פרטים חיוניים אודות חברות.

  במאגר רשם החברות של משרד המשפטים, קיים מידע רב אודות חברות, המאפשר לעמוד על מצבה הפיננסי של חברה מסוימת, להכיר את שמות המנהלים, בעלי המניות העיקריים, לבדוק האם קיימים שעבודים ועוד פרטים חשובים נוספים. 
  ניתן להזמין דו"ח תמציתי תמורת 18.10 ש"ח (פרטים כללים ורשימה חלקית של בעלי המניות והמנהלים) או דו"ח מלא תמורת 56.80 ש"ח (הדו"ח יכלול שעבודים, הלוואות, רשימות מפורטות של בעלי המניות ועוד)* 

  ניתן להזמין את השירות באתר או באמצעות מוקד טלפוני 171. הטבה למנויים: אשראי חודשי – תשלום חודשי על כל הדוחות שהוזמנו במהלך החודש!  מזינים פרטים רק בעת ההרשמה ולאחר מכן מזמינים נסחים בקלות ובמהירות. מנויים מקבלים הנחה כמותית עם מתן אפשרות לצבירה חודשית לצורך קבלת ההנחה!
 • דואר רשום עם אישור מסירה - שירות דואר רשום מאפשר לשלוח מכתב, גלויה ודברי דפוס חשובים בקלות ובמהירות. השירות כולל החתמה של הנמען, ומאפשר קבלת אישור מסירה והודעת SMS לסלולרי המאשרת שהנמען חתם כנגד קבלת המכתב.

  שירות נלווה - סריקת אישורי מסירה: לקוח השולח דואר רשום ומצרף אליו אישור מסירה יכול לבקש מהאשנבאי (בתוספת תשלום) לקבל את אישור המסירה סרוק. אישור זה יופיע ביישום מעקב משלוחים בעת הקלדת מספר הברקוד של דבר הדואר שנמסר.
 • ישיר למשרד - מגוון מעטפות בהתאמה אישית כולל אפשרות להדפסת לוגו . חדש! מעטפת דואר רשום מבוילת ומבורקדת.
 • עוברים דירה- רוצים להודיע על שינוי כתובת או על מעבר דירה?  מצטרפים לשירות עוברים דירה ואנו נעדכן עבורכם את החברות השולחות אליכם דואר אודות כתובתכם החדשה
  ובנוסף תקבלו שירות הפניית דואר למען החדש.


 

הפצת עלונים
הפריסה הארצית של דוורי דואר ישראל, מאפשרת חלוקה אמינה ויעילה של הפצת עלונים בכל רחבי הארץ
דואר 24 - משלוח מהיר בארץ
המכתב יגיע לתיבת המכתבים של הנמען ביום העבודה העוקב ליום המשלוח, אשר בו מתבצעת חלוקת דואר.
דואר ישראל ממשיך להשתפר למענך
הזמנת תור לסניף הדואר בשעה הנוחה לך בלי להמתין בתור,שעות פעולה מורחבות בסניפים מס' פעמים בשבוע עד 20:00 בערב, קבלת חבילות ופריטי דואר במספר מוקדים ברחבי הארץ במרכזי חלוקה